رکورد بچه‌ها پایین آمده و تلاش همه برای کسب طلاست/ فرزام تیم را خوب مدیریت کرده

عاقل حبیبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در باره رکوردها و تمریناتش برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که از اول آبان در کره جنوبی آغاز می‌شود، اظهار داشت: ۷ ماه است که تمرینات را شروع کرده‌ایم، تمرینات سختی بود. ۴ ماه در تهران بودیم و ۳ ماه هم در ارومیه تمرین کردیم. تمرینات ما در مصاف ۷ کیلومتر و در شرایط بسیار خوبی برگزار شد.

وی افزود: رکوردهای ما نسبت به سال قبل خیلی بهتر شده است، در بازی‌های آسیایی محسن شادی و طاهر کبوتری باعث شدند تا مردان نتایج خوبی نداشته باشند. محسن شادی در ۲۰ روز ارنج خود را تغییر داد و به جای من نشست. به همین دلیل ما طلای سبک‌وزن و قایق دو نفره را از دست دادیم. تمرینات کبوتری در حد جوانان بود، نه تیم اعزامی به بازی‌های آسیایی. الان افشین فرزام تیم را خیلی خوب مدیریت می‌کند و سطح بچه‌ها را بالا برده است. فکر می‌کنم در حال حاضر ۷ تا ۱۰ ثانیه رکورد بچه‌ها پایین آمده و تلاش همه آنها برای کسب مدال طلاست.

حبیبیان در پاسخ به این سوال که شما اولین مدال طلای خود را با افشین فرزام کسب کردید، فکر می‌کنید بتوانید در مسابقات قهرمانی آسیا هم این مدال را تکرار کنید، خاطرنشان کرد: توکل به خدا می‌کنم. تایم من بهتر شده و امیدم بالا رفته است. تلاش می‌کنم دوباره مدال را کسب کنم. من در این مسابقات در تک‌نفره سبک وزن و دو نفره سنگین وزن رقابت می‌کنم. کره جنوبی، هنگ کنگ و هند، کشورهایی هستند که در بازی‌های آسیایی اول تا سوم شدند اما من قبلا آنها را پشت سر گذاشته‌ام. امیدوارم دوباره این اتفاق تکرار شود.

روئینگ‌سوار تیم ملی ایران با ابراز امیدواری از کسب سهمیه المپیک توکیو یادآور شد: با همین شرایط تیم جلو برود، می‌توانیم در مسابقات قاره‌ای سهمیه المپیک هم بگیریم. من شانس خودمان را زیاد می‌بینم. کره جنوبی که میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا را برعهده دارد، در رقابت‌های قاره‌ای برای کسب سهمیه المپیک هم میزبان است. ما قبلا در این شهر مسابقه داده‌ایم، امیدوارم سهمیه هم بگیریم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌س

Related Post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *