نامه‌ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده‌ام/ ثبت نام سرپرست تنیس در انتخابات آسیایی بررسی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی درباره صحبتهایی که کمیسیون اصل ۹۰ درباره انتخابات فدراسیون والیبال داشته، اظهار داشت: ضمن احترام به کمیسیون اصل ۹۰ باید بگویم وزارت ورزش تعامل خوبی با مجلس داشته اما انتخابات در زمان اعلام شده انجام می شود.

وی افزود: وزارت ورزش سوالاتی را که کمیسیون دارد، با مستندات ارائه می‌دهد البته من سوالاتی ندیدم. اگر سوالات مطرح شود وزارت پاسخ می دهد.

اسبقیان در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اصل ۹۰ نامه‌ای به وزارت ورزش درباره تعویق انتخابات زده، عنوان کرد: من ندیدم شاید این نامه خدمت وزیر آمده باشد اما ارجاع نشده است.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون ورزشی درباره اینکه انتخابات فدراسیون دوومیدانی چه زمانی انجام می شود گفت: اجازه دهید ثبت نام و انجام شود بعد از آن اسامی بعد از تایید احراز مدیریتی اعلام می شود تا به مراجع امنیتی برود.

اسبقیان در پاسخ به این سوال که پایان دوره چهار ساله فدراسیون تنیس قبل از دوومیدانی بوده و ثبت نام از نامزدها انجام نشده و سرپرست تنیس برای انتخابات آسیا ثبت نام کرده، خاطر نشان کرد: ثبت نام سرپرست مورد بررسی قرار می گیرد. نظر وزارت ورزش این است که شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم شود. نظر وزیر این است که فدراسیون‌ها ثبات داشته باشند، به ویژه فدراسیون‌های المپیکی که رصد می‌شوند.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی درباره اینکه شنیده شده نایب‌رئیس تنیس روی میز قرار است به عنوان سرپرست معرفی شود، یادآور شد: در جریان نیستم. در خصوص سرپرست، وزارت ورزش تصمیم می‌گیرد.

وی همچنین درباره پایان دوره ۴ ساله روسای فدراسیون پزشکی ورزشی و تنیس روی میز، عنوان کرد: نظر وزیر ورزش این است که در خصوص این فدراسیون‌ها تعیین تکلیف شود این هفته وضعیت مشخص می‌شود.

انتهای پیام/س

Related Post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *